Каннський кінофестиваль 2017: програма і фільми

Дізнайся список фільмів Каннського фестивалю 2017

Каннський кінофестиваль 2017: програма і фільми © facebook.com

Генеральний директор Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо і президент кіноогляду П'єр Лескюр оголосили програму Каннського кінофестивалю 2017. Також відомо, що Каннський кінофестиваль відкриє картина "Привиди Ізмаїла" — Арно Деплешена.

Що ж стосується дати проведення 70-го Каннського кінофестивалю 2017, то він пройде у Франції з 17 по 23 травня. Журі потрібно буде оцінити дуже насичену програму конкурсу. Відзначимо, що серед претендентів на Золоту пальмову гілку є і робота українського режисера Сергія Лозниці "Лагідна".

А програма Каннського кінофестивалю 2017 виглядає так:

Фільм-відкриття:

  • "Привиди Ізмаїла" — Арно Деплешен.

Основний конкурс:

  • "Нелюбов" — Андрій Звягінцев;
  • "Гарний час" — Бенні і Джош Сефді;
  • "Ти ніколи тут не був" — Лінн Ремсі;
  • "L'amant double" — Франсуа Озон;
  • "Лагідна" — Сергій Лозниця"Місяць Юпітера" — Корнел Мундруцо;
  • "Вбивство священного оленя" — Йоргос Лантімос;
  • "Radiance" — Наомі Кавасе;
  • "Le Redoubtable" — Мішель Хазанавічус;
  • "Happy End" — Міхаель Ханеке;
  • "Wonderstruck" — Тодд Хейнс;
  • "День після" — Хон Сан-су;
  • "Обдурений" — Софія Коппола;
  • "Роден" — Жак Дуайон;
  • "Окча" — Пон Джун-хо;
  • "120 ударів серця в хвилину" — Робін Кампілло;
  • "Aus dem Nichts" — Фатіх Акін;
  • "The Meyrowitz Stories" — Ноа Баумбак.

Програма "Особливий погляд":

  • "Wind River" — Тейлор Шерідан;
  • "Барбара" — Матьє Амальрік;
  • "Дочка квітня" — Мішель Франко;
  • "Перед тим, як ми зникнемо" — Кійосі Куросава;
  • "Міст в пустелі" — Сесілія Атан і Валерія Півато;
  • "Тіснота" — Кантемир Балага;
  • "Після війни" — Аннаріта Замбрано;
  • "Ательє" — Лоран Канте;
  • "Молода жінка" — Леонора Серрано;
  • "Покидьки" — Мохаммад Расуллуф;
  • "Природа часу" — Карім Муссау;
  • "Вестерн" — Валеска Грісбах;
  • "Out" — Георг Крістоф;
  • "Красуня і собаки" — Кафер Бен Аніан;
  • "Щасливчик" — Серхіо Кастелліто;
  • "Напрями" — Стефан Командария.

"Опівнічні покази":

  • "Молитва перед заходом" — Жан-Стефан Совер;
  • "Злочинниця" — Чхве Бен-Гіль;
  • "Безпощадний" — Пён Сон-Хен.

Спеціальні покази:

  • "Твін Пікс" (2 перші серії 3-го сезону) — Девід Лінч;
  • "Камера Клер" — Хон Сан-су;
  • "Земля обітована" — Юджин Джарекі;
  • "Напалм" — Клод Ланзманн;
  • "Sea Sorrow" — Ванесса Редгрейв;
  • "Демони в раю" — Джуд ратманов;
  • "Come Swim" (короткометражка) — Крістен Стюарт;
  • "24 кадри" — Аббас Кіаростамі;
  • "Carne y arena" (VR короткометражка) — Алехандро Гонсалес Іньярріту;
  • "Вершина озера" (2 сезон) — Джейн Кемпіон.

Поза конкурсом:

  • "Як розмовляти з дівчатами на вечірках" — Джон Кемерон Мітчелл;
  • "Обличчя, села" — Аньєс Варда;
  • "Меч безсмертних" — Такаші Мііке.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Всі найактуальніші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Читай також


Новини партнерів


Коментарі (1)

символів 999

Ще на tochka.net

Новини партнерів

Новини tochka.net

Новини партнерів

Loading...