Золота Дзиґа 2018: номінанти української кінопремії

Повний список номінантів на премію Золота Дзиґа 2018

Золота дзиґа 2018: номінанти української кінопремії © https://uafilmacademy.org/

20 квітня відбудеться друга церемонія вручення української кінопремії Золота Дзиґа 2018. Зазначимо, що в ЗМІ премію вже називають українським Оскаром.

Українська кіноакадемія оголосила список номінантів, і вже 20 квітня оголосить переможців премії у 18 номінаціях.

Зазначимо, в 2018-му році з'явилося чотири нових номінації: "Кращий художник по гриму", "Кращий художник по костюмах", "Кращий звукорежисер", а також "Вибір глядача".

Ведучими церемонії стануть Василиса Фролова і Ахтем Сеітаблаєв.


Повний список номінантів на премію Золота Дзиґа 2018:


Кращий фільм:

  • "Dzidzio Контрабас" (режисер Олег Борщевський)
  • "Киборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • "Припутні" (режисер Аркадій Непиталюк)
  • "Рівень чорного" (режисер Валентин Васянович)
  • "Стрімголов" (режисер Марина Степанська)

Кращий актор:

  • В'ячеслав Довженко ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Михайло Хома ("Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський)
  • Дмитро Хом'як ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Краща актриса:

  • Даша Плахтій ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Олена Узлюк ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Лілія Яценко ("Чужа молитва", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Кращий актор другого плану:

  • Віктор Жданов ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Олег Мосійчук ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Яків Ткаченко ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Краща актриса другого плану:

  • Римма Зюбіна ("Кордон", режисер Петер Бебьяк)
  • Ніна Набока ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Лариса Руснак ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Кращий документальний фільм:

  • "Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко
  • "Дельта", режисер Олександр Течінський
  • "Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук
  • "Звабливий, Солодкий, Без Кордонів, Пісні і Танці про Смерть", режисер Тетяна Ходаковська

Кращий короткометражний ігровий фільм:

  • "Бузок", режисер Катерина Горностай
  • "Випуск'97", режисер Павло Остриков
  • "Технічна перерва", Філіп Сотниченко

Кращий анімаційний фільм:

  • "Лабіринт", режисери Олександр Колодій, Степан Коваль
  • "Причинна", режисер Андрій Щербак
  • "Хроніки одного міста", режисер Євген Сивоконь

Кращий композитор:

  • Антон Байбаков ("Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук)
  • Алла Загайкевич ("Будинок "Слово , режисер Тарас Томенко)
  • Микита Моісеєв ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Кращий режисер:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного")
  • Сергій Лозниця ("Лагідна")
  • Аркадій Непиталюк ("Припутні")

Кращий оператор-постановник:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясановіч)
  • Юрій Король ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Олександр Рощин ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Кращий художник-постановник:

  • Євгенія Лисецька ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Владислав Одуденко ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясановіч)
  • Шевкет Сейдаметов ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Кращий сценарист:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясановіч)
  • Наталія Ворожбит ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Сергій Лозниця ("Лагідна", режисер Сергій Лозниця)
  • Аркадій Непиталюк, Роман Горбик ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Кращий художник по гриму:

  • Тетяна Герлак ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Олена Ходос ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Ліліана Хома ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Кращий художник по костюмах:

  • Марина Коломієць ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Надія Кудрявцева ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Світлана Симонович ("Червоний, режисер Заза Буадзе)

Кращий звукорежисер:

  • Антон Бржестовський ("Киборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Сергій Степанський ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Сергій Степанський ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясановіч)

Вибір глядача:

  • "Dzidzio Контрабас" (режисер Олег Борщевський)
  • "Ізі" (режисер Андреа Маньяні)
  • "Інфоголік" (режисер Валентин Шпаков, Владислав Климчук)
  • "Киборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • "Межа" (режисер Петер Бебьяк)
  • "Мир вашому дому" (режисер Володимир Лерт)
  • "Припутні" (режисер Аркадій Непиталюк)
  • "Сторожова застава" (режисер Юрій Ковальов)
  • "Червоний" (режисер Заза Буадзе)
  • "Чужа молитва" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

До слова, також премією за внесок у розвиток українського кінематографа буде нагороджений режисер, сценарист, педагог В'ячеслав Криштофович.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Читай також


Новини партнерів


Коментарі

символів 999

Ще на tochka.net

Новини партнерів

Новини tochka.net

Новини партнерів

Loading...