Сергію Притулі подарували іменний стілець

Сергій Притула отримує перші подарунки у передачі «Ревізор»

Кристина Шомина
Кристина Шомина
журналистка
20 февраля 2014, 17:07
ТВ-шоу
Сергей Притула © сайт телеканала

3 березня на Новому каналі стартує четвертий сезон "Ревізора". У першому випуску знімальна група проведе перевірки закладів у Тернополі.

Команда зайде на вогник і в музей-ресторан "Старий млин". До речі, тут "Ревізор" вже побував у 2012 році. Тоді ревізія проводилася разом із ведучим Сергієм Притулою. І, незважаючи на Сергієву симпатію до закладу, Ольга була сувора у своїх оцінках. Проте ресторан був нагороджений почесною срібною табличкою. Чи збереже заклад свою репутацію цього разу?

Представники "Старого млина" прийдуть у пост-шоу "Страсті за Ревізором", щоб розповісти про життя ресторану після приходу "Ревізора". І з'являться на знімальному майданчику з подарунками – іменними стільцями для Ольги та Сергія.

Таким "компліментом" вони спробували загладити свою провину перед ведучими. Виявляється, під час повторної перевірки Ревізора дуже засмутив "музейний" інтер'єр ресторану. Там усюди стояли іменні стільці відомих гостей, які бували в "Старому Млині". А ось стільців Фреймут і Притули в закладі не виявилося.

- Ми сіли на свої стільці, як на трони, – згадує ведучий пост-шоу "Страсті за Ревізором" Сергій Притула. – Мені було дуже приємно. А ще я був зворушений, коли представниці "Старого млина" розповідали, що пильно стежать за "Ревізором". Постійно дивляться програму, відмічають недоліки, які Оля виявляла в інших ресторанах, і намагаються виправити ситуацію в себе. Власне, завдання "Ревізора" у тому й полягає, щоб показувати закладам, як їм ставати кращими. 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999