"Плем'я": жорстокість мовою жестів

Дізнайся, чому варто подивитись фільм "Плем'я"

Марина Гош
Марина Гош
журналист
9 ноября 2018, 18:05
Новости афиши
Фильм "Племя" © пресс-служба НЛО TV

Фільм "Плем'я" Мирослава Слабошпицького деякі критики охарактеризували, як "німий жах". Сюжет картини дійсно переповнений сценами насильства, які вводять глядача в ступор. При цьому "Плем'я" – перший повнометражний фільм, знятий без єдиного слова. Глядач з першої секунди занурюється в світ вихованців інтернату, де всі спілкуються мовою жестів. І цей світ шокує жорстокістю та відвертими сценами.

За сюжетом головний герой Сергій прибуває в інтернат, де живуть люди з вадами слуху. Тут він знайомиться із злочинним угрупуванням "Плем'я" і його ватажком – хлопцем на прізвисько "Король". Він відправляє Сергія на перевірку: бійку з одним зі своїх людей. Успішно пройшовши випробування, Сергію призначають перше завдання – пограбування. Після успішного виконання доручення ватажка, вихованці інтернату святкують поповнення в своїх рядах. Саме тут головний герой знайомиться з Анею – дівчиною, яка працює повією в банді "Короля". Після того, як гине сутенер Ані з "Племені", його місце займає Сергій. Він закохується в дівчину і починає платити їй за секс.

племя
Фильм "Племя" © пресс-служба НЛО TV

Жорстокість у фільмі Слабошпицького вражає своєю відвертістю. У моменти його перегляду сцени без слів здаються більш переконливими. Насильство, як і любов у фільмі, не потребують поясненнь, а відсутність діалогів в стрічці набагато красномовніша за слова.

Незалежно від того, як ви сприймете фільм, такий погляд на німе кіно не залишить вас байдужим.

Дивіться фільм "Плем'я" в програмі "ПроКІНОнаНЛО" у неділю о 00:00 на НЛО TV.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999