Одесский международный кинофестиваль в этом году пройдет осенью в онлайн-формате

Фестиваль перенесен на 25 сентября - 3 октября

Ксения Ивченко
Ксения Ивченко
журналистка
12 мая 2020, 14:23
Афиша
Одесский международный кинофестиваль в этом году пройдет осенью в онлайн-формате © Пресс-служба

Из-за пандемии коронавируса COVID-19 и связанные с ней карантинные ограничения во всем мире Одесский международный кинофестиваль в этом году впервые пройдет в онлайн-формате. Кроме того, изменены даты проведения 11-го ОМКФ: фестиваль будет проходить не традиционно в июле, а осенью - с 25 сентября по 3 октября.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Кроме онлайн-части, в рамках фестиваля планируется проведение в Одессе традиционного open-air киноперформанса на Потемкинской лестнице.

Через пандемію, яка сколихнула весь світ, індустрія івентів змушена швидко приймати важливі рішення щодо запланованих на 2020-й рік заходів. Один за одним переносяться або скасовуються масштабні фестивалі та інші міжнародні кіноподії. Найбільший кіноринок світу FILMART у Гонконгу перенесено на серпень. Відмінено цьогорічний кінофестиваль у Локарно. На наступний рік відкладено кінофестиваль у Карлових Варах. Вже відомо, що Каннський кінофестиваль, який спочатку переносили на літо, також не відбудеться цього року. Ми адаптовуємось до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, на яку вони чекають протягом року. Тож у 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії відбудеться в онлайн-форматі,
говорит президент Одесского международного кинофестиваля Виктория Тигипко.

ОМКФ-2019. Церемония закрытия
ОМКФ-2019. Церемония закрытия © Пресс-служба

Тривалий час ми розглядали різні варіанти проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Онлайн-формат є незвичним не тільки для нас, а й для всієї кінофестивальної індустрії. Ми сприймаємо це і як новий виклик, і як оптимальну наразі можливість дати нашим глядачам те, чого вони чекають - найкращі, найякісніші фільми з усього світу та фестивальну атмосферність, яку вони відчують навіть через екрани. Ми отримали понад тисячу заявок, наш програмний відділ зараз над ними працює і тримає зв’язок із усіма, хто надіслав нам фільми. Нас підтримують наші партнери, за що ми їм дуже вдячні. Тож навіть в онлайн-форматі у програмі Одеського міжнародного кінофестивалю традиційно проходитимуть усі програмні та позапрограмні покази, а також відбуватимуться майстер-класи та пресконференції. Окрім того, в онлайн-форматі проходитиме індустрійна частина кінофестивалю Film Industry Office - очікуємо, що цього року у ній дистанційно візьме участь рекордна кількість представників української та світової кіноіндустрії,
отмечает генеральный продюсер Одесского международного кинофестиваля Юлия Синькевич. 

В ближайшее время будет объявлен новый регламент 11-го Одесского международного кинофестиваля. Информация о приобретении абонементов на онлайн-мероприятие будет сообщена дополнительно на официальных ресурсах ОМКФ.


Оргкомитет Национальной музыкальной премии YUNA объявил новую дату проведения девятой церемонии YUNA 2020.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999