Василь Попадюк: 5 фактів, які ви можливо не знали про “українського Паганіні”

Без хибної скромності можна сказати, що Василь Попадюк - гордість України.

tochka.net
tochka.net
автор
1 апреля, 11:54
Новости афиши
Василь Попадюк © Пресслужба

4 квітня Василь Попадюк дасть концерт на сцені МЦКМ. Василь народився у Львові, у творчій родині, зростав у Києві. Його батько був відомий сопілкар і засновник популярного бенду “Троїсті музики”. Хлопчик з дитинства був оточений атмосферою творчості і народною музикою. Не дивно, що в поєднанні з вродженим талантом це стало грунтом, з якого виріс геніальний музикант. Василь - всесвітньо відомий скрипаль віртуоз, чия музика збирає повні зали і захоплює дух слухачів. Його поважають професійні критики, і звичайні любителі запальних ритмів. Без хибної скромності можна сказати, що Василь Попадюк - гордість України. 

Даша 2022
© Пресслужба

Розкриємо перед вами 5 несподіваних фактів про його життя.

 1. Василь Попадюк в дитинстві був знайомим і спілкувався з легендарним музикантом Замфіром Георге. Замфір Георге - легендарний музикант-наїст. Він грав на свирілі. Саме його свиріль ви чули в фільмах “Одного разу в Америці”, “Високий блондин у чорному черевику”, “Пікнік у навислої скелі” і багатьох інших. Замфір дружив з батьком Василя Попадюка і часто приходив у гості у їх гостинний будинок. 
 2. Василь - єдиний український музикант, що грає на альбомі Deep Purple. Сам Василь часто каже, що в душі він справжній рокер. Deep Purple - один з його улюблених гуртів. Тому коли Йен Гіллан запросив його взяти участь у своєму ювілейному альбомі, Василь не відмовився. Партія його скрипки у 6 треку на альбомі “Gillan's Inn”
 3. Дружина Василя Попадюка - донька Героя України Степана Хмари. Степан Хмара - радянський дисидент і політв’язень, борець за незалежність України і правозахисник, провів майже 10 років у таборах і просидів 306 днів у карцері. З його дочкою Соломією Василь познайомився на концерті. За його словами, це було взаємне кохання з першого погляду. Пара швидко побралася і незабаром переїхала до Канади.
  Даша 2022
  © Пресслужба
 4. Василь - завзятий кавоман. Василь розповідав в інтерв’ю, що п’є каву кілька разів на день. Зранку - обов’язково потрійний еспресо. В кожному місті, до якого приїздить, Василь відразу вишукує місця с гарною кавою, яку прискіпливо оцінює, і якщо його все влаштує, то стає постійним відвідувачем. Наприклад, у Києві він полюбляє заклад “Театр кофе Каффа”.  
 5. Крадіжка скрипок - завжди болюче питання для скрипалів. За майже 30-річну кар'єру у Василя вкрали 3 скрипки. Першу - колись у Москві, другу - вже у Канаді, в Оттаві. Третю скрипку вкрали зовсім нещодавно, після сумісного концерту з Олегом Скрипкою у Вашингтоні, в США. Прикро, що все це - дуже дорогі інструменти. Вкрадена нещодавно в США - була орендована. І як повертати за неї гроші - важке юридичне питання. 
 • Що: Василь Попадюк & PAPA DUKE BAND  Великий Весняний концерт в Києві на біс!
 • Де: МЦКМ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
 • Коли: 4 квітня, 18:00.
 • Квитки за посиланням

На кошти, зібрані на попередніх концертах Василя Попадюка, придбали 30 fpv дронів, які передали таким підрозділам: 57 бригада, підрозділ «ГРІМ», 35-ї та 36-ї бригади Морської піхоти, В/ч А6175, 36го Окремого Стрілецького Батальйону; 67 ОМБР ДУК, в/ч А4123 2-га стрілецька рота 2-й стрілецький батальйон, 43 та 53 ОБМР

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999