ТеддиЛенд-3

Фестиваль плюшевых мишек
Дата: с 13 по 15 Декабря
Цена: 50 грн.
Предмет: Инсталляции

З 13 по 15 грудня, у Мистецькому Арсеналі відбудеться доволі незвична подія – фестиваль плюшевих ведмедиків. Лише в ці дні можна буде побачити плюшевих ведмежат Тедді в найрізноманітніших проявах, дізнатись їхню історію, купити чи навчитись самому робити іграшки.
 
Понад 120 українських та зарубіжних майстрів представлять свої художні роботи, виконані в різноманітних жанрах і техніках. Плюшеві і в'язані, текстильні і дерев'яні, іграшкові та інтер'єрні ведмежата заполонять найкращий арт-простір України - Мистецький Арсенал.
 
Цього року основна тема виставки - легендарні ведмедики. Віні Пух, Паддінгтон, Олімпійський ведмедик, Умка, ведмедики Гаммі, Балу, Михайло Потапович, Падсі - це персонажі, що не потребують додаткових рекомендацій, вони купаються у променях слави і народної любові вже не одне покоління. Протягом трьох днів різні сфери життя легендарних ведмедиків постануть перед відвідувачами на спеціальних стендах і акціях виставки. І ви дізнаєтесь, які плюшеві ведмеді можуть коштувати 200, 2000 та 20 000 євро.
 
Один із залів Мистецького Арсеналу перетвориться на ляльковий простір – саме так називається експозиція, підготовлена найкращою ляльковою галереєю столиці – галереєю "Парсуна". І лише тут можна буде зазирнути в майстерню справжнього лялькового майстра, художника та аніматора – Олега Педана.
 
"Комірчина старих таємниць" буде наповнена ностальгічними та зворушливими історіями, якими поділяться старі іграшки – музейні експонати, чиїсь домашні улюбленці, що залишились від бабусь та дідусів, чи покинуті кимось ведмежата, ляльки, солдатики, машинки, знайдені в найнесподіваніших місцях та з любов’ю відреставровані. А в суботу працюватиме Центр Ідентифікації - найкращі спеціалісти та реставратори допоможуть встановити походження та вік ваших іграшок.

ГОДИНИ РОБОТИ ВИСТАВКИ
 
13 грудня – з 16:00 до 20:00
14 грудня – з 11:00 до 20:00
15 грудня – з 11:00 до 18:00 
 
ВАРТІСТЬ ВХІДНИХ КВИТКІВ
 
Дорослий - 50 грн.
Діти до 7 років - безкоштовно.
"Сімейний" (для 4-х осіб - 2 дорослих, 2 дітей від 7 років) - 120 грн.
Студенти, пенсіонери і всі, хто прийде з ведмежам або лялькою - 30 грн. 
 
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Усі, хто прийдуть із своїм ведмежам
чи лялькою – вхід 30 грн. 
 
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
 
Мистецький Арсенал
Київ, вул. Лаврська,12
тел.: +38 044 288 51 22
info@tеddyland.org.ua

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Ещё на tochka.net

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...