День Японии в Украине

Благотворительное мероприятие «День Японии»
Дата:
Предмет: Мастер-класс, Отраслевые, Презентация, Туристические

Що: Посольство Японії в Україні, Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та  Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» запрошують на благодійний захід «День Японії».  

Коли: 21 травня 2014 р. початок о 14:00, закінчення о 18:00.

Де: Благодійний захід відбудеться на Площі знань НТУУ «КПІ» та в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ», проспект Перемоги, 37.

Хто: До урочистого відкриття заходу запрошено Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Тоічі Саката, Голову Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ) в Україні пані Юкіе Мокуо та Ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» пана Михайла Згуровського.

Мета: популяризація японської культури та поширення знань про здоровий спосіб життя, а саме важливість попередження йододефіциту,  серед молоді та дітей, студентів НТУУ «КПІ» та інших університетів Києва, сімей з дітьми, дітей з особливими потребами та усіх охочих.  

Програма:Під час заходу плануються шоу програма «Тайко» (японські барабани) у супроводі традиційних японських танців бон-одорі, японський благодійний ярмарок, майстер-класи з фурошікі (японський спосіб упаковки подарунків), оріґамі та каліграфії,   IQ лабораторія ЮНІСЕФ та показ фільму-номінанта на премію «Оскар»  2014 – «Вітер дужчає» Хаяо Міядзакі.  

Вхід на захід безкоштовний Більше інформації: 
Twitter.com/unicef_ua,   facebook.com/UNICEF.Ukraine     vk.com/unicefua

Дни Японии

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Ещё на tochka.net

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...