Привід для гордості: юна українка Дарина Лопатецька виграла тенісний турнір у Гонконзі

Дарина Лопатецька у новій версії рейтингу WTA дебютує в топ-400 і увійде в топ-10 кращих гравців світу у категорії U-18

Габрук Майя
Габрук Майя
журналіст
13 січня 2019, 19:00

15-річна українка Дарина Лопатецкая стала переможницею тенісного турніру серії ITF в Гонконзі з призовим фондом 25 тисяч доларів. До слова, в фіналі вона обіграла китаянку Шуюе Ма - 6: 4, 6: 3.

Перемога над китаянкою стала для Лопатецкой 12-й поспіль на кортах Гонконгу. Минулого тижня 15-річна тенісистка оформила найбільший титул в кар'єрі, а тепер повторила цей результат.

Це вже четвертий професійний титул ITF українки. Попередні три були виграні в угорському місті Байя, в турецькій Анталії в минулому році і в Гонконзі тиждень тому.

Нагадаємо про те, що в інтернеті тепер можна придбати собі "друга на годину". Подробиці читай, перейшовши за посиланням.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!