Спортсмен уже виграв 15 із 17 своїх кар'єрних марафонів

редактор
25 вересня 2022, 13:50
Новини афіші
Еліут Кіпчоге виграв у Берлінському марафоні © gettyimages.com

Спортсмен із Кенії Еліуд Кіпчоге побив свій власний світовий рекорд у Берлінському марафоні з бігу, який пройшов 25 вересня вранці. Він виграв забіг з часом дві години одна хвилина та дев'ять секунд.

Як повідомляє The Guardian, 37-річний марафонець фінішував приблизно на 30 секунд швидше порівняно з попереднім світовим рекордом, встановленим у столиці Німеччини чотири роки тому.

На сьогодні Еліуд Кіпчоге виграв 15 з 17 своїх кар'єрних марафонів, у тому числі два олімпійські тріумфи та 10 великих титулів.

На цей раз спортсмен був у своєму класі, задаючи стрімкий темп по рівній, швидкій трасі в центрі міста від старту.

Раніше ми писали про 6 wellness-трендів, які будуть всюди восени: пікклбол, глюкометр і кільця тривоги.