Художній проект «Українська мова»

Виставка робіт всесвітньовідомої Марії Примаченко та молодих художників України в рамках художнього проекту «Українська мова»
Дата: с 25 Января
по 11 Февраля
Предмет: Художественные

Мистецтво – спосіб ідентифікації, спосіб висловити свої почуття, думки, переживання, протести, це спосіб спілкування. Через мистецтво нам простіше зрозуміти інші світи, їх культуру, це спосіб зв’язку з зовнішнім світом. Мистецтво – це мова, якою висловлюється художник і чим багатша ця мова, тим сильніша культура країни.

Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової презентує проект, що має на меті об’єднати молоде покоління з праісторією нашого українського мистецтва. Історію розвитку українського мистецтва не потрібно завершувати з втратою автора. Більшість населення не знає про здобутки наших митців, про їх унікальні стилі та жанри. Не менш болючим є те, що переважно більша частина молоді не цікавиться молодими українськими авторами та подіями, що відбуваються в нашій країні.

Проект "Українська мова" мотивує сучасних авторів до експериментів та остаточного пошуку себе, як автора, має на меті культурно-просвітницькі цілі. Марія Приймаченко – це одна з найвідоміших українських художниць початку ХХ століття, її «народний примітив» вражає і сьогодні, рішуче поєднання фарб, сміливі образи дивують і зачаровують. Глядачеві прагнемо відкрити прекрасне поєднання робіт всесвітньовідомої представниці українського примітивізму (близько 50 авторських творів) та познайомити з молодими талановитими митцями, які, ми віримо, також займуть достойну нішу в історії українського мистецтва. В грудні 2013 проект Slava Frolova-Group оголосив про відбір робіт в стилі примітивізму для спільної виставки разом з роботами Марії Приймаченко. Відбір робіт проводився до 11 січня 2014 року включно. Куратор відбору - Євген Карась - галерист, куратор, громадський діяч, експерт, керівник «Карась Галерея».

Окрім виставки, яка триватиме до 11 лютого 2014 року в музеї «Духовні скарби України», продовжується конкурс на відбір роботи, яку за відбором компетентного журі адаптують під мозаїчне панно, що стане чудовим подарунком місту та увіковічить ім’я молодого автора на одній з будівель Андріївського узвозу.

На виставці також буде презентовано скульптурні сіноскрипти українського художника, дизайнера, архітектора, скульптора Олексія Шевчука, який відгукнувся на запрошення від організаторів заходу.

Музична атмосфера доповнить відчуття побаченого від українського гурту бандуристів «Шпилясті Кобзарі», що виконує українські народні пісні, авторські пісні, інструментальні твори та українське ретро по-новому - у стилі “музичний шарж”. Всі учасники неповторні та оригінальні, починаючи від кольору волосся, зовнішності і закінчуючи тембром голосу, рисами характеру. Засновник гурту - відомий бандурист, учасник головного телевізійного шоу країни “УМТ-2”, володар призу глядацьких симпатій – Ярослав Джусь.

Гості заходу: молоді та відомі художники, колекціонери, діячі культури та мистецтва, шоу-бізнесу.

Відкриття відбудеться 25 січня 2014 року о 17:00.

Адреса: вул. Десятинна, 12  Музей «Духовні скарби України»

Виставка «Українська мова»

Музей «Духовні скарби України»

Музейвже добре відомий киянам завдяки унікальній коллекції старовинних українських ікон, зібранних колекціонером Ігорем Понамарчуком, чиє захоплення мистецтвом не обмежується пошуком шедеврів минулих століть, підтримуючи розвиток сучасного мистецтва в нашій країні.

В експозиції представлено близько 300 ікон кінця XV — початку ХХ століття та шедеври української народної художниці Марії Приймаченко, які будуть експоновані відвідувачам виставки «Українська мова». В стінах музея проходять прев'ю відомого в Україні аукціонного дому «Корнерс», різноманітні виставки, презентації, арт-проекти, новорічні ярмарки.

Slava Frolova-Group

Культурний проект Слави Фролової направлений на підтримку і просування молодих художників України. В рамках проекту ведеться виставкова діяльність, активна взаємодія з арт-центрами, галереями, арт-спільнотами і культурними проектами нашої країни, близького та дальнього зарубіжжя, а також самостійне продукування культурних заходів за участі українських художників. Окрім цього, команда SF-Group працює над створенням освітніх проектів, щоб сформувати живий інтерес до сучасного мистецтва. Одним з таких проектів є масштабний сезонний АРТ-ПІКНІК Слави Фролової на ВДНГ з платформою для реалізації творчих ідей талановитих митців різних видів мистецтва.

Цей проект багатосторонній і дозволить знайомитись з культурою нашої країни з різних сторін.

Сайт: http://sf-g.com/ 
Фейсбук Арт-Пікнік: http://www.facebook.com/ArtPicnicSFG
Фейсбук SF-Group: http://www.facebook.com/SlavaFrolovaGroup

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Ещё на tochka.net

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...