Оскар 2018: список переможців

Повний список переможців премії Оскар 2018

Оскар 2018: список переможців © Getty Images

Сьогодні, 5 березня, Американська кіноакадемія офіційно оголосила список переможців премії Оскар 2018.

Відзначимо, що найбільша кількість номінацій була у картини "Форма води", яка претендувала на 13 статуеток. У лідерах також був "Дюнкерк" з 8 номінаціями.

Провідним 90-ій церемонії вручення Оскар вдруге призначений Джиммі Кіммел - американський комік.


Список переможців Оскар 2018:


  • Кращий фільм: 

НОМІНАНТИ: "Дюнкерк", "Клич мене своїм іменем", "Леді Бьорд", "Примарна нитка", "Геть", "Секретне досьє", "Темні часи", "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ:"Форма води"

  • Краща чоловіча роль: 

НОМІНАНТИ: Деніел Калуя ("Геть"), Тімоті Чаламет ("Клич мене своїм іменем"), Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка"), Гері Олдман ("Темні часи"), Дензел Вашингтон ("Роман Ізраел, Esq").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Гері Олдман ("Темні часи")

  • Краща жіноча роль: 

НОМІНАНТИ: Сірша Ронан ("Леді Бьорд"), Саллі Хокінс ("Форма води"), Френсіс Макдорманд ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"), Марго Роббі ("Я, Тоня"), Меріл Стріп ("Секретне досьє") .

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Френсіс Макдорманд ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі")

  • Краща чоловіча роль другого плану: 

НОМІНАНТИ: Віллем Дефо ("Проект" Флорида"), Вуді Харрельсон ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"), Річард Дженкінс ("Форма води"), Крістофер Пламмер ("Всі гроші світу"), Сем Роквелл ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"). 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Сем Роквелл ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"). 

  • Краща жіноча роль другого плану: 

НОМІНАНТИ: Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд "), Еллісон Дженні ("Я, Тоня"), Леслі Менвілл ("Примарна нитка"), Лорі Меткалф ("Леді Берд"), Октавія Спенсер ("Форма води"). 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Еллісон Дженні ("Я, Тоня")

  • Кращий режисер: 

НОМІНАНТИ: Крістофер Нолан ("Дюнкерк"), Грета Гервіг ("Леді Бьорд"), Гільєрмо Дель Торо ("Форма води"), Джордан Піл ("Геть"), Пол Томас Андерсон ("Примарна нитка").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Гільєрмо Дель Торо ("Форма води")

  • Кращий сценарій: 

НОМІНАНТИ: Гільєрмо Дель Торо, Ванесса Тейлор ("Форма води"), Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані ("Любов - хвороба"), Джордан Піл ("Геть"), Грета Гервіг ("Леді Берд"), Мартін МакДона ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Джордан Піл ("Геть")

  • Кращий адаптований сценарій: 

НОМІНАНТИ: Майкл Грін, Джеймс Менголд, Скотт Френк ("Логан"), Аарон Соркін ("Велика гра"), Скотт Нейстадтер, Майкл Х. Вебер ("Горе-творець"), Вірджіл Вільямс ("Ферма" Мадбаунд"), Джеймс Айворі ("Клич мене своїм іменем").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Джеймс Айворі ("Клич мене своїм іменем")

  • Кращий анімаційний фільм: 

НОМІНАНТИ: "Бос-молокосос", "Ван Гог. З любов'ю, Вінсент", "Здобувач," Таємниця Коко, "Фердинанд".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Таємниця Коко

  • Кращий монтаж: 

НОМІНАНТИ: "Дюнкерк", "Малюк на драйві", "Я, Тоня", "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Дюнкерк"

  • Краща операторська робота: 

НОМІНАНТИ: Роджер Дікінс ("Той, що біжить по лезу 2049"), Хойте Ван Хойтема ("Дюнкерк"), Дан Лаустсен ("Форма води"), Рейчел Моррісон ("Ферма" Мадбаунд"), Бруно Дельбоннель ("Темні часи").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Роджер Дікінс ("Той, що біжить по лезу 2049")

  • Кращий звук: 

НОМІНАНТИ: "Той, що біжить по лезу 2049", "Дюнкерк", "Зоряні війни 8: Останні джедаї", "Малюк на драйві", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Дюнкерк"

  • Кращий монтаж звуку: 

НОМІНАНТИ: "Той, що біжить по лезу 2049", "Дюнкерк", "Зоряні війни 8: Останні джедаї", "Малюк на драйві", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Дюнкерк"

  • Кращі спецефекти: 

НОМІНАНТИ: "Той, що біжить по лезу 2049", "Зоряні війни 8: Останні джедаї", "Конг: Острів черепа", "Планета мавп: Війна", "Вартові Галактики. Частина 2".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ"Той, що біжить по лезу 2049"

  • Кращий саундтрек: 

НОМІНАНТИ: "Зоряні війни 8: Останні джедаї", "Дюнкерк", "Форма води", "Примарна нитка", "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Форма води"

  • Краща пісня: 

НОМІНАНТИ: This Is Me ("Найкращий шоумен"), Mystery Of Love ("Клич мене своїм іменем"), Stand Up For Something ("Маршал"), Remember Me ("Таємниця Коко"), Mighty River ("Ферма" Мадбаунд").

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Remember Me ("Таємниця Коко")

  • Краще художнє оформлення: 

НОМІНАНТИ: "Той, що біжить по лезу 2049", "Дюнкерк", "Красуня і чудовисько", "Темні часи", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Форма води".

  • Кращий костюм: 

НОМІНАНТИ: "Вікторія і Абдул", "Красуня і чудовисько", "Примарна нитка", "Темні часи", "Форма води".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Примарна нитка"

  • Кращий грим: 

НОМІНАНТИ: "Вікторія і Абдул", "Темні часи", "Чудо".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Темні часи"

  • Кращий документальний фільм: 

НОМІНАНТИ: "Abacus: Small Enough to Jail", "Обличчя, села", "Ікар", "Останні люди Алеппо", "Стронг-Айленд".

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Ікар"

  • Кращий фільм іноземною мовою: 

НОМІНАНТИ: "Фантастична жінка" (Чилі), "Образа" (Ліван), "Нелюбов" (Росія), "Про душу і тіло" (Угорщина), "Квадрат" (Швеція).

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: "Фантастична жінка" (Чилі)


ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Нагадаємо, 7 січня відбулася церемонія Золотий Глобус 2018. Перелік переможців дивися тут

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!

Читай також


Новини партнерів


Коментарі

символів 999

Ще на tochka.net

Новини партнерів

Новини tochka.net

Новини партнерів

Loading...